CONTACT US

Epsum factorial non deposit quid pro quo hic escorol.

Zadzwoń 501-532-832

Przekaż 1%

Podaruj 1 % podatku dla UKS „BESKIDY” Ustroń

W grudniu 2012 roku klub UKS „BESKIDY” Ustroń uzyskał statut Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki temu mogą Państwo przekazać na nasz klub 1 % podatku który pobiera za 2016 rok Skarb Państwa.

Kto może przekazać 1 % podatku na UKS BESKIDY:
podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych, podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatnik objęty liniową 19 procentową stawką podatku, podatnik uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych, oraz pochodnych instrumentów finansowych

Jak przekazać 1 % podatku na UKS BRSKIDY?
Należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37 lub PIT 38

Wpisując:
nazwa OPP – Uczniowski Klub Sportowy „Beskidy” Ustroń Numer KRS - 0000445929 oraz kwotę zaokrągloną do pełnych dziesiątek wyliczoną jako 1 % z zapłaconego podatku.

Całość pozyskanych w ten sposób środków przeznaczona zostanie na rozwój zawodników sekcji tenisowej naszego klubu.